Holland Supermarket
Shopping cart
0
Argal Chorizo doux 200g
59,36 kr
296,80 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Chorizo ring Pamplona 200g
58,09 kr
290,45 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Chorizo tapas 80g
43,25 kr
540,62 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Fuet Snack Sticks 50g
39,15 kr
783,00 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Fuet sticks 150g
52,59 kr
350,60 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Kryddig chorizo 200g
58,09 kr
290,45 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Mellanmål 80g
43,25 kr
540,62 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Argal Traditionell fuet 170g
52,59 kr
309,35 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Auvernou Mini sticks naturen 100g
56,68 kr
566,80 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Auvernou Mini-chilisticks 100g
56,68 kr
566,80 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Auvernou Minisnacks naturell 75g
47,21 kr
629,47 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Bifi Mini 6-pack 60g
45,93 kr
765,50 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Bifi Mini multipack 100g
59,36 kr
593,60 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Bifi Original 7-pack 140g
62,05 kr
443,21 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Bifi Rulla 3-pack 134g
52,59 kr
392,46 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Bifi Salami sticks 80g
48,62 kr
607,75 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Bifi Turkey 3-pack 60g
43,25 kr
720,83 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Compaxo Amigo's 200g
66,14 kr
330,70 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Bondens korv 220g
86,49 kr
393,14 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Bondkorvar 90g
49,89 kr
554,33 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Bondpojkars kryddnejlika 121g
59,36 kr
490,58 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Bondpojkars naturliga 121g
59,36 kr
490,58 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Drentse 'koster' korv 400g
157,11 kr
392,78 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Drentse kosterkorv 200g
86,49 kr
432,45 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Fastnar naturligt 62g
43,25 kr
697,58 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Groningen korv 220g
86,49 kr
393,14 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Kokt Drentse 'koster' korv 200g
89,18 kr
445,90 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Pinnar av chorizo 62g
41,84 kr
674,84 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Huls Skivad chorizo 200g
83,80 kr
419,00 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Jack Link's Beef jerky original 40g
66,14 kr
1 653,50 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Jack Link's Beef jerky sweet & hot 40g
66,14 kr
1 653,50 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Jack Link's Beefbar original 3-pack 68g
68,96 kr
1 014,12 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Jack Link's Biltong original 40g
68,96 kr
1 724,00 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Artisan Fuet Sticks Multipack 120g
60,77 kr
506,42 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Bistro Valnöt 150g
70,37 kr
469,13 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Cervelat dijonsenap 130g
71,65 kr
551,15 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Fin cervelat 225g
66,14 kr
293,96 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Fuet hantverkare 130g
64,73 kr
497,92 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Fuet vitlök basilika 130g
66,14 kr
508,77 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Fuet-snacks 80g
45,93 kr
574,12 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Hantverksmässiga vitlöksstavar 120g
60,77 kr
506,42 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Italiensk kryddad salami 200g
70,37 kr
351,85 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Lite kryddig chorizo 225g
70,37 kr
312,76 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Milt kryddad salami 225g
68,96 kr
306,49 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Plus chorizo 200g
72,42 kr
362,10 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Stegeman Plus chorizo 200g
72,42 kr
362,10 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Wild West Beef jerky 60g
78,43 kr
1 307,17 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Wild West Beef jerky honey bbq 60g
78,43 kr
1 307,17 kr / kg
Subtract
Add
inkl. 6% moms
leveranstid 4-7 dagar
Filter